Gazlıgöl Özgül Termal Tatil Köyü Yazdır
Cengiz tarafından yazıldı   
Çarşamba, 24 Ekim 2012 07:30

Gazlıgöl Özgül Termal Tatil Köyü

 

Gazlıgöl Özgül Termal Tatil Köyü Afyon merkeze 20 km uzaklıkta villa tipinde konaklama yapabileceğiniz, şifalı kaplıca suyunun yanında sağlık ve güzellik alanında da faydalanabileceğiniz bir tesistir. 

Sağlıklı termal suyuna sahip Afyon Gazlıgöl Özgül Termal, yüzme havuzu, spor salonu, aquapark, spa, konferans ve toplantı odaları gibi bir çok sosyal imkanlarıyla hizmetinizdedir.

Gazligöl Özgül Termal'de Konaklama yapacağınız site içerisinde bir çok imkan mevcuttur. Market, restaurant, çay ve çocuk bahçeleri, çeşitli spor aktiviteleri gerçekleştirebileceğğiniz spor tesisleri, mescit, yüzme havuzu, ve en önemlisi dünyanın su kalitesi yönünden ilk 3 içerisinde bulunan kükürt oranı yüksek kaplıca suyu bu imkanlardandır.

Gazligöl Özgül Termal kaplıcasında erkek ve bayanlar için havuzlu banyo yapılabilecek bölümler, saunalar, buharlı terleme odaları, çamur banyoları için ideal bir ortam bulacaksınız. Kükürtlü su sıcaklığınn 37 38 derecelerde olan termalde, evlerden de bu su kullanılabilmektedir. Termal su kullanıma sunulmadan önce havuzlarda ideal sıcaklık için dinlendirilmektedir.

Konakladığınız süre boyunca isterseniz yakın çevrede bulunan tarihi mekanları da ziyaret edebilirsiniz.

porno izle
Son Güncelleme ( Perşembe, 03 Aralık 2015 13:08 )